Yazılarım

Kamu Oyuna Saygı İle Duyurulur.

Ögeyi Oylayın
(11 oy)

Kamu Oyuna Saygı İle Duyurulur.

 

Bir topraklar düşünün uzak diyarlar da binlerce yıldan beri Amerika Kıta topraklarında yaşayan mutlu huzurlu saf ve kin nefret öldürme bilmeyen ayrıca altın gibi büyük servetlere sahip insan topluluğu sırf derileri farklı renkte gününüzde onlara Kızılderililer deniyor. Düşünce Tarzları bile sırf doğayı korumak üzere inançlı insanlar topluluğu . Onları kim yaratmış Yüce Allah.
Onları kim vatanlarına gidip kardeşçe yaşama alanı sağlayacağına onları kim katletmiş zorla inandıklarını değiştirmiş hunharca katletmiş onlara kim öldürmeyi öğretmiş üstelik onlar savunmasız iken sadece avlanmak için balta ok kullanırken onları modern silahlar ile top tüfekle çoluk çocuk demeden öldürüp yok eden kimler ?
Soruyorum Kimler ? Sn Başkan Donald J. Trump sanırım bunun cevabını sizden iyi bilecek bir başkan yok .
Evet Katliam yapan soykırım yapan Türkler değil Bugün Adına güya medeni devletler denen Batı Topluluğu ilkeler . Katliam Yapan Soykırım Yapan Türkler Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan değil .
Aynaya bakan kendini ve kendi geçmişini çırılçıplak iyi görür .
Gelelim Avrupa Topluluğu Denen ülkelere isim vermeye gerek yok ilk önce Almanya Nazi Almanya'sı dönüp bir kendine baksın 2. Dünya savaşında Türkler Yahudi ırkını yok etmedi derilerinden Abajur yapmadı toplu halde Musevi Halkını Ateşe Atıp diri diri fabrikalarda yakıp küllerini doğaya saçmadı .
Ne Üzücü Almanlar Bunu kabul etseler de bir ömür boyu bu lekeyi Üzerlerinden atamayacaklar çünkü bunlar kanıtlanmış gerçeği yansıtan olaylar . Şimdi Aradan 100 yıl geçmiş Türkler Ermeni katliamı yaptı diye karar tasarısı alacak kadar terbiyesiz karar alıyorlar. Kardeşim 1. dünya savaşında ermeni çeteleri Anadolu da köy basıp karınlarında bebe taşıyan Türk Analarına çocuklarına tecavüz edip öldürüp suç işlemişlerdir . Buna sesiniz niye çıkmıyor .
Ey Avrupa Yüzlerce diplomatımız Asala Terör örgütü tarafından öldürüldü niye çıkıp buna karşı bir olup bir kınama karar tasarısı alamadınız .
Ey Fransa soruyorum Cezayir ve Afrika da binlerce insanı öldürüp toplu mezarlara atan Türkler miydi ?
Yazıklar olsun Batı ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri Sizin Kininiz Çanakkaleyi Geçemediğiniz için Sizin Kininiz 1453 de Sultan Mehmet Hanın İstanbul'u alıp katliam soykırım yapmadan Türk topraklarına katması . Gözünüz hep İstanbul da sonsuz kadar da hep öyle kalacak.
Yakın bir geçmişte Ülkemizde Ermeni bir gazeteci öldürüldü üzücü ve hoş değildi ama İstanbul'da Yüz binler sokağa dökülüp Hepimiz Ermeniyiz demesi düşünülmesi gereken büyük bir yanlışlıktır. Ben Ermeni Değilim . Asala Örgütü Yüzlerce Türk Diplomatını öldürürken Avrupa da bir kişi çıkıp Hepimiz Türküz Demedi .
Gerçekler acıdır.
Neden bunlar oluyor Çünkü 18 yıldan beri bu devletlere evet demeyen Başta Savunma sanayisi olmak üzere bir çok yönde Batıya bağlı kalmadan kendi kararlarını verecek güçlü bir Türkiye Varda ondan .
Almanya geçmişte kendi halkınız bazı işlerde çalışmadı işçiye ihtiyacınız vardı O devirde Tayyip Bey Yoktu Ak Partide yoktu Türk ulusu trenler le uçaklarla uğurlanarak Başta Almanya ve Avrupa da bir çok ülkeye Fabrikalar da çalışılmak üzere gönderildi Avrupa bizim vatandaşlarımızı çiçekler ile karşıladı şimdi işleri bitti Türk Toplumundan Nefret ediyor Meclisleri PKK ve Yandaşlarını savunuyor Bu Nasıl bir iş EY Avrupa da yaşayan Yıllarınızı O ülkedeler de ter kan içinde bin bir zorlukta geçiren Türker eliniz başınıza koyun düşünün ne zaman ne için Avrupa ya gittiniz , ve şimdi Vatanınız Türkiye Cumhuriyetini ölümüne savunma zamanınız.
Dış işleri bakanlığı ve gerekli kurumlar büyük bir çalışma yapmalı gerçekleri tüm çıplaklığı ile kanıt ve belgeler ile dosyalar halinde bir sunum yaparak tüm yabancı büyük elçilere ülkelerinde ki devlet başkanlarına sunulmak üzere büyük bir hazırlık içine girilmeli . Tüm iş adamlarımız yurt dışında büyük sermaye ile iş yapan iş adamlarınız büyük bir karşı atak hamle hazırlamalı ve tüm Türk ulusu demir bir yumruk olarak tek vücut Gereken dersi Akıl oyunları ile ABD ve Avrupa ya gerçekleri göstermeli.
Şu soruyu sormalı okyanus ötesinden gelip başla topraklarda petrolü koruma hakkını size kim veriyor hangi kanun bunu siz veriyor ? Biz ise sınırlarımızı Terörist unsurlardan korumaya çalışırken bu suç oluyor da sizin masum insanları öldürüp petrole el koymanız suç olmuyor .
Bir terörist öldürüp yerine yenisini koyup yolunuza devam etmek suç olmuyor da soruyorum Türkiye Cumhuriyetinin nesi suç oluyor ?
Sözlerimi yıllardan beri dediğim şu sözlerle bitiriyorum Aynaya Bakın Aynaya
Saygılarımla
 
Erez Egilmez