Antalya Rixos Otelde Defile

Antalya Rixos Otelde Defile

Merve Optik, Antalya Rixos Otelde 24 Ekim 2010 Pazar gecesi ve 29 Ekim 2010 Cuma gecesi gerçekleştirilecek, dünyaca ünlü gözlük markalarının bir araya geleceği büyük bir organizasyona ve defileye ev sahipliği yapacak.

 

Aralarında Osse, Mustang, Hawk, Ferre, R.Cavallı, Guess,  Tod's, J.Cavallı, M.Blanc markalarının en yeni ürünleri beğeniye sunulacak. 


Ünlü koreograf Erez Eğilmez in Güneşin Altın Işıkları adlı sunumuyla gerçekleştirilecek 2 ayrı defilede, Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Simge Tertemiz, İlknur Soydaş, Asena Damla Sezgin, Murat Parasayar, Ali Nazari, Gökhan Holat, Selçuk Deniz, Atakan Arslan başta olmak üzere birbirinden ünlü 20 manken görsel bir SHOW sergileyecekler. Defileye ünlü dansçı Utku Bal Işıkların Büyüsü adlı performansıyla renk katacak.

 

Seçkin konukların ve davetlilerin katılacağı defileler sonrası Ünlü şarkıcı Özcan Deniz muhteşem bir konser verecek.

 

Organizasyonun Genel koordinatörlüğünü ve konsept danışmanlığını yapan ünlü reklamcı Enis Özkan geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda tüm konuklara ve bayilere en iyi memnuniyeti vermek için hiç bir şeyden kaçınmadıklarını geçen ay Milano da yapılan ünlü gözlük markalarının katıldığı tanıtımdan daha büyük ses getirecek bir organizasyona hazır olduklarını belirtti.

Tarih

24 Şubat 2019

Etiketler

Defile