Moda Severler 'Elite Parties De Istanbul'da Buluşuyor

Moda Severler 'Elite Parties De Istanbul'da Buluşuyor

Ünlü koreograf Erez EĞİLMEZve Eser TÜRKMEN ’in ortaklaşa düzenledikleri Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez partilerinden biri olan Elite Parties 25 Ocak 2012 Çarşamba gecesi bir ilke daha imza atıyor. 

 

MODA SEVERLER ELITE PARTIES DE ISTANBUL’DA BULUŞUYOR

 

Ünlü koreograf Erez EĞİLMEZve Eser TÜRKMEN ’in ortaklaşa düzenledikleri Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez partilerinden biri olan Elite Parties 25 Ocak 2012 Çarşamba gecesi bir ilke daha imza atıyor.

 

Her Çarşamba gecesi farklı konseptle Mirror Club iş kuleleri İstanbul’da düzenlenen gecelerde 25 Ocak 2012 Çarşamba gecesi moda severler muhteşem iki ayrı defilenin bütünleşmesiyle geceye merhaba derken ilerleyen saatlerde ise dünyaca ünlü DJ DAVID ve Emre Doğuşlu ’un müzikleri eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceye doyamayacaklar.

2011 yılında Prag ‘da en genç başarılı stilist ödülünü alan ve körfez ülkelerinde ki bayanları giydiren, güzelliğiyle göz kamaştıran genç modacı Gökçe Hayırlıoğlu’nun 20 parçadan oluşan‘’Perfect Storm Kusursuz Fırtına’ ’adlı HAUTE COUTURE koleksiyonu birbirinden güzel 10 bayan yabancı top modeller eşliğinde gecede beğeniye sunulacak.

 

Gecenin diğer ilgi çeken ve defileyle bütünleşecek olan gösterisi;  ünlü iş adamı ayakkabıcıErdinç Uçar SABERD EXCLUSIVEmarkasının,7000 Dolar değerindeki özel Tay derisinden pırlanta taşlı özelyapılmış erkek ayakkabı sının,007 JAMES BOND karakterini canlandıracak olan ünlü Rus erken manken Mikael BAGBANtarafından bir Show eşliğinde sunulacak olması. Bu gösteride MİKAEL BAGBAN ‘a Çek güzel NADJA OVERANKA ve 2010 Litvanya güzeli OKSANA DRAVENKABond melekleri olarak eşlik edecekler.

 

Ünlü koreograf Erez EĞİLMEZ gerek müzikleriyle gerekse koreografisiyle davetlilerin bu hikâyemsi anlatım defile tanıtımıyla kendilerini bir film karesi içerisinde hissedeceklerini belirtirken Eser Türkmen ‘de gecenin diğer sürprizinin geceye katılacak olan birbirinden güzellikleriyle baş döndürecek 50 yabancı bayan modelin olacağını belirtti.

2012 Ocak ayının son çarşambası Mirror Club iş kuleleri ELITE PARTIES akıllardan uzun süre çıkmayacağına benziyor.

 

 

 

 

 

Tarih

24 Şubat 2019

Etiketler

Basın, Defile