'Uçuşan Papuçlar' Defilesi

'Uçuşan Papuçlar' Defilesi

Bursa'da Yıldızlar Geçidi

– BURSA'da Saberd ve Pınk Whıte Shoes'in, 'Uçuşan Papuçlar' fashion show adlı ayakkabı defilesi, ünlü sanatçı Gönül Yazar'ın verdiği mini konser ile 'Uçuşan Yıldızlar' geçidine dönüştü.

Bursa'da Yıldızlar Geçidi
 

– BURSA'da Saberd ve Pınk Whıte Shoes'in, 'Uçuşan Papuçlar' fashion show adlı ayakkabı defilesi, ünlü sanatçı Gönül Yazar'ın verdiği mini konser ile 'Uçuşan Yıldızlar' geçidine dönüştü. 

Koreografisini Erez Eğilmez'in, sunuculuğunu Tatiana'nın yaptığı 'Uçuşan Papuçlar' adlı defilede mankenler Deniz Pulaş, Elif İnce Uzun, Asena Damla Sezgi, Tuğçe Yulaç, Özge Nakay, Asya Öztürk, Ersin Özbile, Yağmur Aya, Alaz Kopruvalı, Burça Odabaş, Atilla Saral, Samet Sırmalı, Selçuk Deniz, Fatih Yeşil ve Kaan Aypolat podyuma çıktı. Almira Hotel Balo Salonu'nda düzenlenen Saberd ve Pınk Whıte Shoes yöneticileri, gecede yapılan açık artırma gelirinin Bursa Valiliği'nin öngördüğü bir aileye verileceğini belirtti. 

"VAROLUŞ'TAN, SONSUZ AŞK'A" 

Avrasya Oda Orketsrası müziği eşliğinde podyuma çıkan ünlü mankenler, "Saberd ve Pınk Whıte Shoes'in düzenlediği defile, 'Varoluş', teması ile başladı, 'Kadının Gizemi', 'İş Dünyası', 'Sonsuz Aşk, 'Jamej Bond' ile devam etti. 

Utku Bal ile Devlet Opera ve Bale dansçısı Deniz Yiğit'in danslarıyla renklendirdiği 'Uçuşan Papuçlar' fashion show defilesinin ünlü konukları arasında 'Taş Bebek' Gönül Yazar, şarkıcı Nesli Özsoy ve manken Bağnu Sağnak vardı. Özel gecede mini bir konser veren Gönül Yazar, davetliler tarafından alkış yağmuruna tutuldu. 

"SEN HİÇ TAŞBEBEK TAŞIDIN MI?" 

Geceye onur konuğu olarak katılan "Taş Bebek" unvanlı Gönül Yazar, konserin yanı sıra esprileriyle de geceye renk kattı. Yazar, sahneden inerken ön sıralarda oturan Murat Çakan adlı genci podyuma çağırdı. "Yakışıklı gel buraya bakalım" diye seslenen Yazar, Çakan'an kendisini kucağına alarak aşağıya indirmesini istedi. Yazar, gence "Sen hiç taş bebek taşıdın mı? Yaşadığın sürece de taşıyamayacaksın" diye espri yaptı. - Bursa/ Merkez

 
Kaynak: DHA

Tarih

23 Şubat 2019

Etiketler

Defile