Erez Eğilmez'den Ağlatan Defile

Erez Eğilmez'den Ağlatan Defile

EREZ EĞİLMEZ'DEN AĞLATAN DEFİLE...

 

İstanbul, Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde muhteşem bir defileye sahne oldu. Kareografisini Erez Eğimez in yaptığı, Şehit Annelerinin şiirlerle ve marşlarla anıldığı, Feneryolu Pratik Kız Sanat Okulu tarafından hazırlanan Otantik kıyafetlerin sunulduğu defileye ünlü mankenler katıldı. Defilede gözyaşları sel oldu...

 
 

Kareografisini Erez Eğimez in yaptığı, Şehit Annelerinin şiirlerle  ve marşlarla anıldığı  , Feneryolu Pratik Kız Sanat Okulu tarafından hazırlanan  Otantik kıyfetlerin sunulduğu defileye ,ünlü Modeller Şenay Akay, Tatiana Marinescu, Ebru Ürün , Chatall Brujin, Lorraine Brujin, Victoria Los, Korel Kubilay ve Prenses Rolunde  ünlü oyuncu Serpil Çakmak lı podyuma cıktı. Hazırlanan kıyafetler o kadar güzeldiki podyum çıkan modeller bu kıyafetleri taşımak bize gurur verdi açıklamasını yaptılar.

İstabul Vali yardımcısı Hikmet Dinç , Okul Müdüresi Nurten Salman'ı tebrik ederek "Yaşasın Cumhuriyet, Yeşesın Türk Kadını" dedi.

Defile sonunda Alkıslar eşliğinde podyumda , Ünlü kareograf Nuten Salman ve Erez Egilmez' e Selin Boronkay, günün anlam ve önemini anlatan Bayrağımızın Renklerini taşıyan kırmızı beyaz renkli cok özel tasarlanmış bir kıyafetle eşlik etti.Defileyi izleyenler arasında bulunan Nevzat Ayaz ve Eşi ,  Gönül Yazar ve Yeliz Yeşilmen bu anlamlı gecede gözyaşlarına hakim olamadılar.

Kıyafetleri tasarlıyan öğretmenler Gülsema Yıldırım, Münevver Güven, Handan Kırımlı, Ayşe Dizman ve Semanur Erik İstanbul Vali yardımcısı Sayın Hikmet Dinç' ten tam puan aldılar.

 

Tarih

23 Şubat 2019

Etiketler

Defile