Elite İstanbul Ödül Töreni

Elite İstanbul Ödül Töreni

Pek çok ünlü simanın biraraya geldiği ödül töreninde, Elite World İstanbul “En Elit Otel” ödülünü aldı

Elite Istanbul Vakfının her yıl düzenleyeceği Elite İstanbul ödülleri ünlü koreograf Erez Egilmez ve Cem Gülaç organizasyonunda dallarında başarılı olan 50 kişiye verildi. Elite World İstanbul Hotel bu muhteşem organizasyona ev sahipliği yaptı.

 

Elite İstanbul Ödül töreni, Oscar ödüllerini aratmayan kırmızı halıda başladı… Doğrudan kokteyl salonuna alınan davetliler, burada adeta şıklık yarışında bulundular… Ödül töreninin açılışı Sezen Aksu nun “Kardelen” şarkısıyla ünlü balerin Dicle Güler ve ekibinin Erez Eğilmez' in Aşk Hiç Bu Kadar Güzel Anlatılmamıştı koreografisiyle açıldı.

İş adamı Ekrem Ünlü ve İş adamı Muhittin Peşen' in katkılarıyla gerçekleşen ödül töreninde Erez Eğilmez ve Cem Gülaç konuklara ev sahibi olarak karşıladılar. Törende önce gecenin onur ödülleri dağıtıldı… Gönül Yazar, Nil Burak, Eğitimci Azize Gökmen ve duayen sinema yönetmeni Halit Refiğ bu ödülü alırlarken tüm salon tarafından ayakta alkışlandılar… Onur ödüllerini 45 yıllık radyo sanatçısı Vedat Çetinkaya verdi...

Elit ödüllerinde ise; “Avrupa Yakası”, “Binbirgece” dizilerinin oyuncuları da katıldı. Ünlü şovmen Okan Bayülgen ile, Fatih Ürek, Tardu Flordun, Tuğba Ekinci, Duygu Çetinkaya ile GS'lı futbolcu Ümit Karan da ödül alan diğer ünlüler oldu…


Ödül törenine yapımcısı Reyhan Tüysüz ile katılan Okan Bayülgen, yapımcısının ilk kez ödül almasından dolayı oldukça mutluydu.
Gönül Yazar, Fatih Ürek, Nil Burak da ödül aldıktan sonra bir şarkı söyleyerek davetlilere renkli anlar yaşattı…

 

Tarih

23 Şubat 2019

Etiketler

Basın