El Maktum'un Partisine Elele Gidecekler

El Maktum'un Partisine Elele Gidecekler

Önceki gece  S Management İstanbul patroniçesi Selin Boronkay ve Nuri Kösem’in verdiği  partiye katılan ünlü koreograf Erez Eğilmez oldukça neşeli geçen gecede   davetlilerin ilgi odağı oldu.

      image        image

Davete katılan  yılların Taş bebek lakaplı sanatçısı  Gönül Yazar ve Erez Eğilmez’in yakınlaşması gözlerden kaçmadı.

2013 yılında evleneceğini açıklayan Erez Eğilmez, Davete katılan ünlü oyuncu Öykü Çelik, mankenler ve sanatçı Mine Mucur'la eğlenceli bir gece geçirdi.. Eğilmez Mart ayında Dubai emiri EL Maktum un vereceği partiye Gönül Yazarla birlikte katılacağını açıkladı.

Uzun süredir göz önünde bulunmayan Taş Bebek Gönül Yazar bir banka reklamının tanıtım filminde rol alacağını belirtirken nerede bizim zamanımızdaki gazinolar ve şarkıcılar demeden geçemedi.

Gönül Yazar Önüne gelenin iki şarkı ezberleyerek ,cep telefonundan bir  klip çekerek  şarkıcı oluduğu bu dönemde  hala bir çoğuna taş çıkarırım dedi.

image

29 Şubatta SABERD EXCULUSIVE defilesine hazırlanan Erez Eğilmez bu defile için Saberd ayakkabıları yönetim kurulu başkanı iş adamı Erdinç Uçar’ın hiçbir masraftan kaçınmadığını defile için yurtdışından dünyaca ünlü mankenleri getireceğini ve gecenin 2012 yılına damgasını vuracağını söyledi.

imageimage
 

Geceye korumalarıyla gelen Erez Eğilmez davet sonrası yanına manken arkadaşlarını  alarak gözlerden uzaklaştı.

Tarih

23 Şubat 2019

Etiketler

Basın