SESLENİŞ

//SESLENİŞ

SESLENİŞ

VE YÜCE RABBİMİZ SÖYLE SESLENDİ BENİM RUHUMA;

Gözlerinin Gördüğü Bütün Alabildiğini, Hissedebildiklerini Ben Yarattım. İnsanoğluna Bu Dünyayı Cennet Kıldım Eksiksiz Ve Kusursuz Bir Hayat Bahşettim. Onlar ki Bu Kadar Güzelliğin Ve Yüceliğin İçinde Kendilerinle Savaş Etmeyi, Birbirlerinin Benim Verdiğim Ve Sadece Benim Alabileceğim Canlarını Almaya Başladılar. Oysaki Onlara Sınırlı Bir Hayat verdim ki Kendilerinin Ve Bu Yaşamın Kıymetini Bilsinler Diye. Bakıyorum Ki Şimdi Kendilerini Kaybettikleri Gibi Tüm Canlıları Da Katletmeye Başladılar.

Ve Allahü Teâlâ Şöyle Buyurdu;Ben Benim Yarattığım Kalplere Sevgi Verdim Oysa Onlar Bunu Kötüye Kullanıyorlar. Kim ki Benim Kalplere Serpiştirdiğim Sevgiyi Alır Yanlış Yönlere Saptırırsa Beyinlere Nifak Tohumu Serperse Bilineki Onlar Benim Ruh Verdiğim Bedenlerinde Huzur Bulamayacaklardır.

Niçin Size Uykuyu Verdim Ruhunuz Dinlensin Güneş Battığında Karanlığın Gölgesi Rüyalarınızı Aydınlatsın Diye, Sabah Olduğunda Güneşin Işıklarıyla Yeni Günde Karanlıkla Aydınlığın Farkını Seçesiniz Diye. Oysaki Bazılarınız Bu Farkı Algılayamadı Karanlığı Kendine Dost Bildi. Güneşin Doğuşunu İzle Ve Birde Batışını Benim Yarattığım Tüm Canlı Varlıklar Hissedebilir ki O Güneş Size Hayat Veriyor O Güneş Benim Size Evrendeki Diğer Yaşanamaz Dünyamsı Olan Nice Büyüklüklerden Farklı Bir Işık Saçıyor Sizi Yakmıyor O Güneş Bu Dünyaya Hayat Veriyor Benim Sayemde Siz Ey İnsanoğlu Durun Ve Durun Ve Durun Allah’ın Adıyla Şükredin Bunca Yaptığınız Tüm Kötülüklere Rağmen Hala Bu Sabah Uyanabiliyorsanız Demek ki Benim Affedici Ve Sizleri Yaşatıcı Kıldığım Dokunuşum Hala Üzerinizde. Özlemleriniz Çok Yakında Geri Verilecektir. Başarılar Bilineki Birbirini Alt Ederek Değil Birbirlerinize Destek Olarak Geri Gelir. Kötülük Kıyamete Yaklaşan Bir Yoldur, İyilik İse Benim Sizlere Bahşettiğim Bu Dünyada Manevi Huzura Ereceğiniz Bir Olgudur. Sadece Sevin Ve Sevinki Sizlerde Sevilesiniz Ben Sizleri Severken Sizler Nasıl Başkaları İçin Kötülük Düşünebilir Onlar Hakkında Kötü Sözler Sarf edebilirsiniz. Bu Hakkı Ben Size Vermedim ki Sizler Bir Başkasına Veresiniz. Saygıyı Kusur Etmeyin Dedim; Görüyorum ki Kendinize Saygınız Kalmamış Böyle Olursa Nasıl Başkasına Saygılı Olabilirsiniz. Bu Sabah Ben EREZ EĞILMEZ Hissederek Bunları Yazdım Beni Yaratan Yüce Allah’ın Bana Verdiği Ruhla Ve Kalbimdeki Sevgiyle Sizler Bunları Olurken Bir Kısmınız Biliyorum Sevgiyle Gülümserken Bir Kısmınızda Başka Bir Gözle Okuyup Başka Sözler Sarf edebilirsiniz Ama Unutmayın Dünyayı Farklı Gözden Görmek Sizleri Kaybolmuş Benliğinize Geri Getirecektir İnsanların Kendiniz Gibi Olmadıkları İçin Asla Yargılamayın Renkler Irklar Ve Görünüşler Her Ne kadar Farklıda Olsa Tüm Âdemoğlu İnsandır Ve Birdir. Eğer Bir gün Kızıp ta Birine El Kaldıracak Ve Kötü Sözler Sarf edecek Olursanız Unutmayın O Kaldırılan El Diğer İnsana Değil Sizi Yaratan Yüce Varlığadır Ki Çünkü O Yüce Varlık Rahman Ve Rahim Adıyla İnsanı Yani Bizleri Yarattı. Unutmayın Bugün Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Her Ne Yaptıysanız Yapın Ama Gözleriniz Açıp Yeni Güne Merhaba Diyebiliyorsanız Ve Bir Dakikalığına Geçmişinizi Sorgulayabiliyorsanız Ve Geleceğe Sevgi Tohumları Atabilecekseniz Tanrı Bağışlayıcıdır. Benim Bana Yapılan Tüm Kötülükleri Ve Yanlışları Bağışladım Gibi.

Sevgiyle Dolu Bir Güne Merhaba Olsun Beni Yaratan Allah Sizlere En Güzel Olguları Kalplerinize Ve Benliğinize Versin Gülümseyin Tüm Zorluklara Rağmen Çünkü Bu Hayat Herşeye Rağmen Yaşamaya Değer. Sevgimle Saygımla Ve İnancımla Allaha Emanet Olun.

EREZ EĞİLMEZ

2017-11-06T12:53:35+00:00