ANLAMLI SÖZLER EREZ EĞİLMEZ’DEN İNSANOĞLUNA ;

//ANLAMLI SÖZLER EREZ EĞİLMEZ’DEN İNSANOĞLUNA ;

ANLAMLI SÖZLER EREZ EĞİLMEZ’DEN İNSANOĞLUNA ;

İNSANOĞLU HOŞSOHBET, NEŞELİ, ONURLU, BAŞKALARINA SAYGI GÖSTEREN, AMA KENDİSİNE DE SAYGI GÖSTERİLMESİNİ İSTEYEN BİR VARLIK OLMALI BENCE SİZCEDE ÖYLE DEĞİLMİ ?

ÇOK KONUŞANLARA GÜVENMEMELİ. ELEŞTİRİLERİN DE ÇOK AKILCI OLMALI. BİLMEDİĞİ HER ŞEYE BİLİRİM DEMEMELİ DEĞİLMİ DOSTLARIM SİZLER EREZ EGILMEZ DEN DAHA İYİ BİLİRSİNİZ BUNLARI.İNSANLAR ALÇAKGÖNÜLLÜ VE KENDİSİNE, ÇEVRESİNE BÜYÜK GÜVEN DUYMALI DEĞİLMİ ARKADAŞLARIM.

ŞUNUDA UNUTMAYIN BAZI DOSTLARIM : İNSANLAR KENDİSİNİ BÜYÜK GÖSTERMEK İÇİN BAŞKALARINI ASLA KÜÇÜMSEMEMELİ.İNSANOĞLU GENÇLERE YAŞLILARA ÇOK DEĞER VERMELİ DEĞİLMİ AYNEN ÖYLE YAPIYORUZ. MÜZİK VE EĞLENCEDEN HOŞLANMALI Kİ HAYATIN RİTMİNE AYAK UYDURABİLMELİ ARA SIRA BİR MÜZİK ALETİ ÇALMALI EREZ EGILMEZ’İN PİANO VE KEMAN ÇALDIĞI GİBİ. UYGUN OLAN HER TÜRLÜ EĞLENCEYİ VAR OLMALI İNSANOĞLU EY DOSTLARIM ‘EĞLENCE, YALNIZCA İSTENEN BİRŞEY DEĞİL, YAŞAMDA GEREKLİ OLAN BİR OLGUDUR DER EREZ EGİLMEZ.

GÖRÜLÜYOR Kİ,BİZ İNSANOĞLU BUNLARI YAPARSAK MİLYARLARCA İNSANI YANİ KISACASI HER BİRİMİZ HERBİRİMİZİ ARKASINDAN SÜRÜKLEME GÜCÜNE ERİŞMİŞ OLAN DOĞAÜSTÜ BİR VARLIK DEĞİL, YALNIZCA BİR İNSAN OLURUZ İNSAN .

SEVGİM DOSTLARIMLA SAYGIM TÜM İNSANLIKLA BİRLİKTE OLSUN.

EREZ EGILMEZ

2017-11-06T12:21:26+00:00